Роздріб 53 грн/шт.
від 1 до 1000 шт 40.00 грн/шт.
від 1000 шт 35.00 грн/шт.
Виробник
Braas

Кількість

Опис Цементно-піщана черепиця BRAAS ФРАНКФУРТ

Ціна може відрізнятися в залежності від кольору:

Тип профілю Покриття Колір Ціна, євро
Роздріб, євро від 1 до 1000шт від 1000шт
Франкфурт Lumino цегельний, коричневий, графітовий 1,55 1,16 1,01
Cisar цегляний, каштан, графітовий, чорний 1,75 1,31 1,14

Надійна і перевірена часом класика, придатна для використання в будь-яких архітектурних стилях.

Прихильникам вишуканих старовинних будівель, плавних ліній і витончених форм пропонуємо оформити житлову споруду або будь-яку іншу споруду в подібному стилі з використанням цементно-піщаної черепиці Braas Франкфурт, що виготовляється згідно з незмінно високими німецькими стандартами якості. 
Володіючи такими перевагами, як висока міцність, екологічність, энергоэкономия, прекрасна звукоізоляція і кольоростійкість цементно-піщана черепиця Braas Франкфурт заслужено вважається одним з найбільш популярних покрівельних черепичних покриттів. А спеціально закруглена кромка покриття створює цілісний гармонійний вид покрівельного покриття. 

Основні характеристики черепиці Braas

Черепиця Braas Франкфурт використовуються при будівництві дахів з кутом нахилу від 10 до 90 град. При ухилі — 10 до 22 град. рекомендується підкладати під покрівлю спеціальну плівку. При куті — від 60 град. закріплювати слід кожну черепицю. До 60 град. закріплюється деталі черепиці, розташовувані на ковзанах, фронтонах, хребтах та ін. Матеріал пропонується в 3-х колірних варіантах: графіт, темно-коричневий, червоний. 

При виготовленні черепиці Браас Франкфурт   використовуються виключно натуральні компоненти – пісок, вапняк, фарбувальні склади, до складу яких входить окис заліза і вода. Під час виробництва всі необхідні компоненти на сучасному обладнанні змішуються. Під високим тиском масі надається потрібна форма. В результаті на виході маємо щільний профільований матеріал у вигляді полотна. Після на спеціальному обладнанні черепиця розрізається, а потім деталі піддаються у спеціальних камерах сушінні при температурі 60 градусів.

Вигідні умови продажу та монтажу черепиці Braas Франкфурт 

Пропонуємо купити цементно-піщану черепицю за прийнятними цінами в нашій компанії зі складів р. в Київ. У нас діє сервіс доставки товару по містах Україні. Також ми виробляємо швидкий і якісний монтаж придбаного у нас матеріалу. Залишайте заявку або телефонуйте за наведеними номерами, будемо раді допомогти!

Технічні характеристики Цементно-піщана черепиця BRAAS ФРАНКФУРТ

Тип натуральної черепиці цементно-піщана
Покриття натуральна черепиця lumino, cisar