Роздріб 57 грн/шт.
від 1 до 1000 шт 43.00 грн/шт.
від 1000 шт 37.00 грн/шт.
Виробник
Braas

Кількість

Опис Цементно-піщана черепиця BRAAS Харцер

Ціна може відрізнятися в залежності від кольору:

Тип профілю Покриття Колір Ціна, євро
Роздріб, євро від 1 до 1000шт від 1000шт
Харцери Lumino цегельний, коричневий, графітовий, темно - червоний, чорний 1,65 1,24 1,07
Cisar цегельний, коричневий, графітовий 1,75 1,31 1,14

В останні роки бітумна черепиця Браас Харцери набирає все більшу популярність серед європейських покупців. І тому існує цілий ряд причин, переваг і відмінних рис даного виду черепиці.

Екологічність

Цементно-піщана черепиця виробляється з природних матеріалів. При цьому на відміну від багатьох інших видів покриття, бітумна застигає і набуває остаточні форми при температурі 60°С без використання яких-небудь хімічних, штучних компонентів, полімерів.

Міцність і надійність

По міцності Braas Harzer нічим не поступається своїм конкурентам. При цьому з роками бітумна черепиця стає навіть твердіше. Такий матеріал може служити десятиліттями, має відмінну шумоізоляцію, зберігає температуру всередині об'єкта, не схильний до дії агресивних факторів зовнішнього середовища.

Економічність

Завдяки доступності сировини і нескладною технологією виробництва, вартість черепиці Braas Harzer вигідно відрізняється. Це один з небагатьох випадків, коли ціна йде не на шкоду якості, і споживач отримує доступний матеріал з дуже високими характеристиками.

Купити Braas Harzer на Україні

Замовити покрівельне покриття можна прямо зараз. В наявність на складах у Києві є величезна різноманітність форм, розмірів і колірних відтінків черепиці. Разом з основним матеріалом пропонується великий вибір комплектуючих частин — опори для вентиляції, снігозатримуючої решітки, ковзани, набори для проходу кабелів, антен, димоходів і багато іншого. Все це додасть будівлі вельми естетичний зовнішній вигляд, відповідний традиційної Середземноморської архітектури.

Технічні характеристики Цементно-піщана черепиця BRAAS Харцер

Тип натуральної черепиці цементно-піщана
Покриття натуральна черепиця lumino, cisar