Достоїнства ізоляції Rockwool

Енергозбереження

Енергозбереження

Тільки одна плита з вати ROCKWOOL площею 1 кв. м товщиною 50 мм, утеплюючи зовнішню стіну дозволяє економити в рік 108 МДж енергії! Енерговитрати при виробництві мінеральної вати Rockwool знижуються вдвічі в порівнянні з виробництвом інших теплоізоляційних матеріалів. Ізоляція ROCKWOOL дозволяє економити енергоресурси і за рахунок цього скорочувати викиди СО2 та інших забруднень.

Здоровий мікроклімат

Здоровий мікроклімат

У недостатньо ізольованих зовнішніх перегородках конденсується водяна пара. Вата ROCKWOOL характеризується дуже низьким дифузійним опором, тобто високим коефіцієнтом паропроникності.

При утепленні ватою ROCKWOOL, пар вільно йде, і, тим самим, усувається джерело отсырения перегородки. Стіни тоді «дихають», створюючи здоровий мікроклімат приміщень.

Акустичний комфорт

Акустичний комфорт

Мінвата ROCKWOOL завдяки своїй волокнистій структурі володіє відмінними акустичними властивостями, покращуючи повітряну звукоізоляцію і ізоляцію звуків ударного походження.

Пожежна безпека

Пожежна безпека

Мінвата ROCKWOOL не горить і перешкоджає поширенню полум'я. Мінвата не виділяє токсичних газів, диму при впливі вогню, збільшуючи час для евакуації при пожежі.

Стабільна щільність у всьому виробі

Стабільна щільність у всьому виробі

Завдяки наявності сполучного, матеріали мають стабільні розміри і товщини, в тому числі на вигинах, що дає стабільне значення теплопровідності.

Гідрофобність

Гідрофобність

Всі вироби на основі базальтової вати Rockwool є гідрофобними, тобто важко вбирають вологу і не втрачають своїх властивостей.

Зручність роботи

Зручність роботи

Завдяки можливості і легкості різання матеріали Rockwool набувають необхідну форму і підганяються під будь-який розмір виробів.

Could not load specified chunk "tplInitialize" with form.