Інформація по покриттях Ruukki

В якості вихідного матеріалу для профільованих виробів Ruukki використовує сталь концерну Rautaruukki. З великого вибору покриттів листового металу, що випускається заводами Rautaruukki, завжди можна знайти відповідне для облицювання внутрішніх, а також схильних до дії кліматичних умов, зовнішніх стін і покрівель.

Покриття Ruukki

Polyester (POL)

Універсальні механічні властивості та еластичність дають можливість покриття поліестер застосовувати на зовнішніх поверхнях, до яких не пред'являються особливі вимоги до стійкості, а також всередині будівель. Покриття досить стійке до корозії, перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання, з мінімальним накопиченням на своїй поверхні пилу і бруду.

Polyester Matt (POLMAT)

Матовий поліестер володіє хорошою стійкістю у важких атмосферних умовах і в ультрафіолетовому випромінюванні. Підходить до застосування на покрівельних системах. Характерна матова поверхня цього покриття ідеально підходить для покрівель приватних будинків.

Purex

Інноваційне міцне покриття від Ruukki розроблено для застосування в житловому будівництві. Purex – стильне і довговічне покриття зі злегка рельєфною поверхнею. У порівнянні зі стандартними покриттям Polyester і Polyester Matt, Purex надає поверхні виняткову стійкість до корозії, механічних пошкоджень і несприятливих атмосферних впливів. Його відрізняють кращі можливості формоутворення при профілюванні. Однак у порівнянні з покриттям Pural, Pural Matt і PVDF його властивості коштують трохи нижче. Але і вартість Purex менше. Це означає, що для деяких сфер застосування співвідношення ціна/якість покриття Purex виявляється найбільш прийнятним.

Оцинкована сталь з полімерним захисним покриттям Purex виробляється у Фінляндії на заводах концерну Rautaruukki, як і інші покриття. Сталевий покрівельний лист має 4 рівня захисту, що істотно підвищує його надійність, порівняно з іншими виробниками металу. Purex виготовляють із застосуванням найсучасніших технологій, для нього характерні відмінні експлуатаційні та естетичні характеристики. Покрівля в новому покритті Purex виглядає елегантно на будь-якому будинку завдяки неблестящей рельєфної поверхні, а також зберігає свій колір всупереч дії ультрафіолетового сонячного випромінювання протягом десятиліть. На технічні властивості продукції з покриттям Purex компанія Ruukki надає гарантію 40 років, на естетичні властивості – 15 років.

Pural (PUR)

Покриття на поліуретановій основі, яке відмінно підходить для покрівельних і фасадних матеріалів, має гарну корозійну стійкість, стійка до ультрафіолетового випромінювання і до хімічних впливів. Володіє приємним зовнішнім виглядом. Завдяки своїй технологічності, покриття Pural дуже зручно як у виготовленні, так і при монтажі всіх видів продукції. Його трохи рельєфна поверхня сприяє поліпшення антикорозійних властивостей, захищаючи від впливу снігу і льоду, ультрафіолетового випромінювання. Це покриття за міцністю, стійкістю і діапазоном застосування не відрізняється від Pural Matt, різниця лише в тому, що покриття Pural — глянсове.

Pural Matt (PURMAT)

Це неблискучим кольорове покриття, розроблене спеціально для покрівельних матеріалів. У цьому покритті застосовуються поліуретан і поліаміди. Поліуретан забезпечує високу стійкість від стирання, а поліаміди покращують ковзання під час профілювання. Pural Matt – грязевідталкуючи покриття, має високу стійкість до механічних пошкоджень і корозії. У той же час, завдяки стійкості до високої температури і ультрафіолетового випромінювання, це покриття відрізняється дуже високою міцністю. Покриття Pural Matt надає стриманий і елегантний вигляд новим будівлям, а на об'єктах реконструкції матове покриття гармонійно поєднується зі старим фасадом. Покриття Pural Matt застосовується для класичних моделей покрівлі.

PVDF

Це найкраще покриття для фасадних матеріалів високої якості, але добре підходить і для застосування на покрівлях. Зовнішній вигляд покриття PVDF і його стійкість відмінні, стійкість до важких атмосферних умовах – хороша. Характеризується дуже високою стійкістю до вигоряння. Доцільно застосовувати це покриття і тоді, коли пред'являються високі вимоги до збереження кольору і чистоти поверхні покрівлі.

Гарантії

Бренд Ruukki відомий на ринку України, насамперед, завдяки відмінній якості і широкого асортименту продукції. Документальним свідченням якості для клієнта служить гарантія на продукцію. Кожна компанія визначає термін дії гарантії індивідуально для конкретного матеріалу. Так, наприклад, на українському покрівельному ринку гарантія на металочерепицю зазвичай становить 5-10 років, в той час як гарантія на продукцію Ruukki надається строком до 50 років. Такий гарантійний термін обумовлений п'ятдесятирічним досвідом роботи компанії на покрівельному ринку. Протягом усіх цих років матеріали виробництва Ruukki піддавалися суворій перевірці часом – і з честю витримали випробування.

Гарантія на металочерепицю моделей Decorrey, Monterrey, Finnera, Elite; фальцованную покрівлю Classic, катанный профіль; низькі профілі для зовнішніх обшивок дахів, стін і елементів облицювання фасадів поширюється на:

- естетичні властивості

тріщини або відшарування покриття від поверхні продукції, а також значні і нерівномірні зміни кольору) і становить 15 років для продукції з покриттям PVDF, Pural, Purex, Pural Matt і 10 років для продукції з покриттям Polyester і Polyester Matt.

- технічні властивості

(наскрізна корозія та всі дефекти виробництва продукції з точки зору якості її поверхні) і становить 50 років для продукції з покриттям PVDF, Pural, Pural Matt, 40 років – для продукції з покриттям Purex і 30 років – з покриттям Polyester і Polyester Matt.

Гарантію мають право надати авторизований (має сертифікат) дилер Ruukki, одним з яких є наша компанія.

Гарантія не поширюється на дефекти, викликані неправильною або транспортуванням зберіганням продукту, недотриманням умов, прописаних в інструкції з монтажу продукції Ruukki, і на дефекти, викликані неправильним доглядом за продукцією (напр. зневагою очищенням покрівлі від накопичилася бруду).

Could not load specified chunk "tplInitialize" with form.